SEYİR BUTİK OTEL

Huzurlu Bir Tatil İçin

Rezervasyon Yap
Seyir Butik Otel
Seyir Butik
REZERVASYON
+ 90 224 757 77 99
GİRİŞ
--
ÇIKIŞ
--
Yetişkin
Çocuk
İznik'te Konaklama Fırsatları

İznik'te Otel ve Tatil Fırsatları

İznik Gölü civarında ve İznik Otelleri içerisinde, sunduğu fırsatlarla avantajlar sunan Seyir Butik, size sıradan bir konaklamanın ötesinde İznik Tatil Fırsatları sunuyor.

Tüm fırsatlarımız ve İznik'teki aktivitelerimiz İznik Otel Konaklama Rezervasyonunuz esnasında size sunulmaktadır. Aynı rezervasyon için tek bir fırsat kullanılabilir. Fırsatlarımız tatil, bayram ve resmi tatil tarihleri dışında ve sitemizden rezervasyon yapıldığında geçerlidir.

Kurban Bayramı Fırsatı

Kurban Bayramı Fırsatı

Kurban Bayram Tatilinde 3 Gece ve Üzeri Olacak Şekilde, Direk Sitemizden Ya Da Telefonla Rezervasyon Yapan Misafirlerimiz, %15 İndirim Kazanıyor. İznik Sakin Tatil İçin ve Kurban Bayramı 'nda Tavsiye Ediliyor.

Uzun Kal, Daha Az Öde!

Uzun Kal, Daha Az Öde!

Hafta İçi Uzun Kal, Az Öde! 2 Gecede %10 İndirim, 3 Gecede %15 İndirim, 4 gece ve üzeri konaklayan misafirlerimize %20 indirim uyguluyoruz.

Hafta içi konaklamalarda tüm hizmetlerde %15 İndirim

Hafta içi konaklamalarda tüm hizmetlerde %15 İndirim

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe günü konaklamalarında tüm hizmetlerimizden (Tüm yiyecek ve içecekler, kano gezisi, bisiklet kiralama...vs) %15 indirimli yararlanabilirsiniz...Sakin günleri daha uygun maliyetlerle yaşayın.

Ücretsiz Transfer

Ücretsiz Transfer

5 Gece ve üzeri konaklamalarınızda tek yön Bursa Yenişehir havaalanı, Yalova veya Bursa transferiniz tarafımızdan gerçekleştirilir. 2 kişi ve üzeri konaklamalar için geçerlidir.

3 Gece Kalana, Tekne Gezisi Hediye!

3 Gece Kalana, Tekne Gezisi Hediye!

3 Gece ve Üzeri Konaklamanızda Tekne Gezisi Hediye..

E-BÜLTEN KAYDI

Size özel fırsatlar ve indirimlerden yararlanmak için kayıt olunuz

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Kılıçaslan Cad. No:5 İznik Bursa

Tel: 0 224 7577799 - 0 538 8273947 E-Posta Adresi: [email protected]

KVKK Politikamız Gizlilik Politikamız

Hakkımızda

Seyir Butik, İznik'i tüm doğallıkları ve güzellikleriyle yaşamayı, koruyarak başkalarına da yaşatmayı amaçlayan bir aile tarafından işletilen ev pansiyonudur.

An Artwork by 360An Artwork by 360