SEYİR BUTİK OTEL

Huzurlu Bir Tatil İçin

Rezervasyon Yap
Seyir Butik Otel
Fırsatlar
Seyir Butik Otel
Bir İznik Hikayesi

Biz Kimiz?

İlk 2008 yılında eşim ile birlikte gelmiştim İznik’e… Gerek eşsiz güzellikteki İznik gölü ve yeşil doğası, gerekse de devletlere başkentlik yapmış derin tarihi, sanatı-zanaatkârı ile çok etkilemişti beni... Eşim ile birlikte, bir gün burada yaşayacağız ve çocuklarımızı burada yetiştireceğiz demiştik. Ama nasıl olurdu? Ankara ve İstanbul gibi metropol şehirlerde yaşamakta, teknoloji şirketlerinde çalışmakta olan biz, bir Ege kasabasını andıran bu güzel sakin ilçede yaşayabilir miydik?


Bal gibi oldu, güzel de oldu… 3-4 yıl tüm yıllık izinlerimizde, kısa tatillerde, yazında kışında, bu güzel sakin kasabada aldık soluğu…


#

#

Nihayet 2012 yılında bizim de İznik’teki ilk evimiz olan eski bir İznik konağını yeniden düzenledik, düzenlerken de İznik evlerinin sıcak atmosferine sadık kalmaya çalıştık. Bir yandan otel konforunda olması gereken tüm detayları sağlarken (Banyo, 24 saat sıcak su, klima-kalorifer, Led TV, buzdolabı, havlu, şampuan, terlik…vs.), diğer yandan da “şehir otellerinin soğuk atmosferinden” farklı, kendi evinizde kalıyormuşçasına rahat etmenizi sağlayacak özellikler de olmalıydı. Böylece Seyir Butik Restoran ve İznik Ev Otelini ve gönlümüzü misafirlerimize açtık.

Mustafa Ata ve Defne Nur isimli çocuklarımızı güvenle, doğa içinde ve doğaya dost yetiştirme mutluluğunu yaşarken, gelen misafirlerimize de bayan aşçılarımızın yöresel ürünlerle hazırlamış olduğu yemekleri sunmaya, yöresel özellikler taşıyan odalarımızda geleneksel Türk konukseverliği ile misafir etmeye çalışıyoruz.İznik Gölü’ne ve sahiline 50 metre mesafede, İznik Otelleri ve İznik Pansiyonlarının yoğun olduğu bölgede, antik kent merkezi içinde, Ayasofya, Roma Tiyatrosu ve diğer tarihi mekanlara yürüyüş mesafesinde olan konuk evimizin, binlerce yıllık tarihi surlarla çevrili yeşil bahçesinde yorgunluğunuzu atabilir, çocuklarınızla eğlenebilir ya da barbekü partisi düzenleyebilirsiniz.

Tesisimizde Açık Çocuk Parkı, Çocuk Oyun Odası, Çocuk tuvaleti, bebek bezi değiştirme ünitesi ve odalarda çocuk yatağı bulunmaktadır.

Amacımız size ev atmosferinde otel konforu sunarken, sadece mekânımızda değil, tüm İznik’teki tatil deneyiminizin unutulmaz ve benzersiz güzellikte olmasını sağlamaktır…


#

#

Konum ve Ulaşım:

  • İznik Otelleri ve İznik Pansiyonlarının yoğun olduğu sahilde,
  • İznik Kent Otogarı’na 900 metre,
  • Bursa Yenişehir Havalimanı’na 36 km.,
  • Yalova Feribot İskelesi’ne ise 62 km. mesafededir.

İznik’e; Bursa’dan her 20 dk. da, Yalova’dan her saatte bir araç bulmak mümkündür (her gün 07:30-21:30 arası).

Önceden talep edilmesi halinde İznik dışından ücretli, İznik içinden ise ücretsiz transfer sağlanmaktadır.

E-BÜLTEN KAYDI

Size özel fırsatlar ve indirimlerden yararlanmak için kayıt olunuz

Hakkımızda

Seyir Butik, İznik'i tüm doğallıkları ve güzellikleriyle yaşamayı, koruyarak başkalarına da yaşatmayı amaçlayan bir aile tarafından işletilen ev pansiyonudur.

An Artwork by 360An Artwork by 360