SEYİR BUTİK OTEL

Huzurlu Bir Tatil İçin

Rezervasyon Yap
Seyir Butik Otel
Fırsatlar
Seyir Butik Otel
Seyir Butik
REZERVASYON
+ 90 224 757 77 99
GİRİŞ
--
ÇIKIŞ
--
Yetişkin
Çocuk
İznik'te Neler Yapılır

İznik'te Ne Yapılır, İznik Gezi Rehberiniz

İznik'te Neler Yapılır, İznik Çini Atölyeleri, İznik Gezilecek Yerler, İznik Tarihi Yerleri gibi bilgileri, özet İznik Gezi Rehberi niteliğindeki bu sayfamızda, İznik'te kalınacak yer ve İznik'te kahvaltı, İznik'te ne yenir sorularınızın cevabını işletmemizde bulabilirsiniz.

İster aktif bir tatil, isterseniz de sakin bir hafta sonu planı için İznik (Nicaea) gölü, el değmemiş doğası, köyleri ve meyve bahçeleri ile çok yakınınızda...16 Nisan 2015 'ten bu yana bütün bu güzellikleri ister yürüyüş malzemelerimizle yürüyerek, isterseniz bisikletlerimiz ile gezerek, isterseniz de büyüleyici manzaralar sunan İznik (Askania) Gölü'nde kanolarımız (sea kayak) ile kürek çekerek keşfetmeye çağırıyoruz. Kadim ve Mütevazı Başkent İznik'te ve İznik köylerinde gerçekleştireceğiniz sportif aktivitelerin yanında, isterseniz İznik Çinisi gibi ata yadigarı sanatlarımızı, ustaları ile deneyimleyebilir, isterseniz de tamamıyla İznik tarihi ve doğal zenginliklerine kendinizi bırakabilirsiniz.
Peki, Evliya Çelebi'nin deyimiyle 5 mevsimli İznik doğasının bize bahşettiği lezzetli ürünleri kendi elinizle toplayarak, kendi sofranızda konuklarınıza ikram etmek istemez misiniz? Ya İznik'in tüm bu tarihi, doğal ve sanatsal zenginliklerini kaydetmek ve o "Gizemli An" ları sevdiklerinizle paylaşmak istemez misiniz? İznik ve Seyir Butik Sizi Bekliyor...

Mustafa Kemalpaşa Mah. Kılıçaslan Cad. No:5 İznik/Bursa 016860

Ön Talep Formu
İznik Günübirlik Turları Bisiklet - 50 TL Kano- 100 TL Trekking

E-BÜLTEN KAYDI

Size özel fırsatlar ve indirimlerden yararlanmak için kayıt olunuz

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Kılıçaslan Cad. No:5 İznik Bursa

Tel: 0 224 7577799 - 0 538 8273947 E-Posta Adresi: [email protected]

KVKK Politikamız Gizlilik Politikamız

Hakkımızda

Seyir Butik, İznik'i tüm doğallıkları ve güzellikleriyle yaşamayı, koruyarak başkalarına da yaşatmayı amaçlayan bir aile tarafından işletilen ev pansiyonudur.

An Artwork by 360An Artwork by 360