SEYİR BUTİK OTEL

Huzurlu Bir Tatil İçin

Rezervasyon Yap
Seyir Butik Otel
Fırsatlar
Seyir Butik Otel
İznik Gölü 'nde Kano
İznik Gölü 'nde Kano

Askania (İznik) Gölü'nde kürek çekmek, gölün ortasından muhteşem gün batımları izlemek için sizi bekliyoruz.

Çok büyük ihtimal ile İznik(Askania) Gölü’nün zümrüt yeşili sularında yüzdünüz. Onu yapmadınız ise en azından muhteşem İznik gün batımlarını izlemişsinizdir. Ama iddia ediyoruz ki İznik Gölü’nün dingin ve gizemli sularında kürek çekmek, sazlıkların arasında dolaşmak ve farklı yaşamlara tanıklık etmek, gölün ortasından dünyaya bakmak İznik’e hayranlığınızı bir kat daha artıracak.

#

Rehberli turlarımıza katılarak İznik’i bizimle keşfedebileceğiniz gibi, kendi başınıza yapacağınız keşifler için, tecrübelilere “Sit in” model, yeni başlayanlar için ise “Sit On Top” model çift kişilik kano (sea kayak) ve güvenli sürüş malzemelerini hizmetinize sunuyoruz.

Çok büyük ihtimal ile İznik(Askania) Gölü’nün zümrüt yeşili sularında yüzdünüz. Onu yapmadınızsa en azından muhteşem İznik günbatımlarını izlemişsinizdir. Ama iddia ediyoruz ki İznik Gölü’nün dingin ve gizemli sularında kürek çekmek, sazlıkların arasında dolaşmak ve farklı yaşamlara tanıklık etmek, gölün ortasından dünyaya bakmak İznik’e hayranlığınızı bir kat daha artıracak.

#
Ön Talep Formu
FOTOĞRAF GALERİSİ

E-BÜLTEN KAYDI

Size özel fırsatlar ve indirimlerden yararlanmak için kayıt olunuz

Hakkımızda

Seyir Butik, İznik'i tüm doğallıkları ve güzellikleriyle yaşamayı, koruyarak başkalarına da yaşatmayı amaçlayan bir aile tarafından işletilen ev pansiyonudur.

An Artwork by 360An Artwork by 360