MENU
Adult
Child
Cafe & Restaurant
Cafe & Restaurant
#
01
SEYİRBUTİK
İznik'te Kahvaltı Seyir'de Yapılır

İznik Gölü Kahvaltı Mekanları içerisinde yarattığı fark ile örnek alınan Seyir Butik Cafe&Restaurant, 2012 yılından bu yana, yöresel ürünler kullanılarak ev yapımı tadında hazırlanan börek, çörek ve zengin kahvaltı çeşitleri ile farklı lezzetler sunmaktadır.

İznik'te Kahvaltı alışkanlıklarını değiştiren tarzına ilaveten öğle ve akşam yemeklerinde sunduğu yemek çeşitleri ile de 7'den 70'e herkesin beğenisini kazanmaya devam etmektedir.

02
SEYİRBUTİK
İznik'te Kahvaltı Seyir'de Başkadır

İznik Gölü kahvaltı mekanları içerisinde, 2012 yılından bu yana, yöresel ürünler kullanılarak ev yapımı tadında hazırlanan börek, çörek ve zengin kahvaltı çeşitlerimiz ile farklı lezzetler sunmaktayız.

Kahvaltı Hafta sonu : Açık büfe, Serpme Kahvaltı ve Kişiye Özel Kahvaltı,

Kahvaltı Hafta içi : Serpme Kahvaltı ve Kişiye Özel Kahvaltı (Sizin sevdiğiniz ürünlerle zevkinize göre size özel hazırlanmaktadır.

Ayrıca konağın zemin katında bulunan Seyir Cafe& Restaurant’ta Türk ve Dünya Mutfağından lezzetli yemekler sunmaktayız.

#
#
03
SEYİRBUTİK
Türk ve Dünya Yemekleri

İznik'te yemek seçenekleri içerisinde, Türk ve Dünya yemeklerini birlikte sunan tek yer olan Seyir Cafe&Restaurant'ta, tüm yemeklerimizi yöresel ürünler kullanarak, siparişinizle birlikte taze taze hazırlamaktayız. Menümüzde hiç bir fabrikasyon ya da donuk ürün kullanılmamakta olup, tatlılarımız dahil tüm ürünler kendi üretimimizdir.

Yarım ve/veya tam pansiyon seçeneklerini tercih eden misafirlerimize, Türk ve Dünya Mutfağından oluşan geniş yemek menüsünden yapacakları seçimler servis edilir.

Konaklama için bizleri tercih eden misafirlerimiz için, Tam ve Yarım Pansiyon seçeneklerimizle ayrıca avantajlar sunmaktayız.

Öğle ve Akşam yemeği : 11:30-22:00 saatleri arasındadır.

04
SEYİRBUTİK
Cafe&Restaurant İletişim Bilgileri

Seyir Butik Cafe&Restaurant

Çalışma Saatleri: 08:00-22:00

Telefon(Resepsiyon): 0 224 7577799

Telefon(Mobil): 0 538 827 3947

E-mail: iletisim@seyirbutik.com

Adres: Mustafa Kemalpaşa M. Kılıçaslan Cad. No:5 İZNİK, Bursa 16860

#
Cafe & Restaurant Menü
Cafe & Restaurant Galeri