MENU
Adult
Child
Trekking Trips
Trekking Trips
#
01
SEYİRBUTİK

Dünyada 5.Mevsimin Görüldüğü Yer

İznik Gölü 'nü ve İznik 'in muhteşem doğasını adım adım, sindirerek yaşamak için...

Evliya Çelebi’nin “Dünyada 5.Mevsimin görüldüğü yer” olarak nitelediği İznik doğasında ister ünlü “Evliya Çelebi Yolu” ‘nda, isterseniz de pek keşfedilmemiş gizemli patikalarda kuş sesleri içinde dolaşmanın keyfini mutlaka yaşamalısınız.

Yürüyüşünüz bazen meyve bahçelerinin içinden, bazen de bir köy kahvesinin önünden geçecek, köy çeşmesinden kana kana su içecek, bazen de odun ateşinde demlenmiş çayları yudumlarken yorgunluğunuzu atacaksınız.

02
SEYİRBUTİK
İznik'in Eşsiz Coğrafyasını Keşfetmek

Sessizlik, sakinlik arıyorsanız önerebileceğimiz yerlerden birisidir.

İznik'in eşsiz coğrafyasını keşfetmek için, ister tarihin en eski yollarında (İpek Yolu, Evliya Çelebi Yolu..vs) isterseniz de, sadece çok az insanın bildiği, saklı cennetlerin içinden geçen yollarda olsun, güvenle ve doğa ile iç içe dolaşabilmek için gerekli malzemeler sizin hizmetinizdedir.

Aşağıda listesi verilen malzemelere ilaveten rota önerilerimiz, gruplar için bir çift telsiz ve GPS de isteğinize göre hizmetinize sunulmaktadır.

#
#
03
SEYİRBUTİK
Yürüyüş Malzemelerimiz

Yürüyüş batonu : 3 aşamalı, kapalı uzunluğu 70 cm. en uzun açıklığı 135 cm. teleskopik, ergonomik kabzeli, termo malzemeden sap kısmı olan, kış, koruma ve sivri uçlu kullanıma uygun takılıp çıkarılabilir, tungusten uçlu, uçları olan, el kayışlı, ( perlonlu ) hafif baton.

Matara – Termos : Koku yapmayan, çit duvarlı, yalıtımlı, yarım litrelik matara / termos

Çanta : Terlemeyi önleyen sert sırt sistemine sahip, dış ön yüzeyinde fermuarlı cebi olan, Harita cebi bulunan, matara koymak için yan ceplere sahip, ana bölümü içten bölümü, sırt kayışları ayarlı, yağmurluğu çıkartıp takılabilen 30 litre 700 gramı geçmeyen sırt çantası.

04
SEYİRBUTİK
05
SEYİRBUTİK
06
SEYİRBUTİK
07
SEYİRBUTİK
Event and Trip Preliminary Request Form