SEYİR BUTİK OTEL

Huzurlu Bir Tatil İçin

Rezervasyon Yap
Seyir Butik Otel
Fırsatlar
Seyir Butik Otel
Seyir Butik
REZERVASYON
+ 90 224 757 77 99
GİRİŞ
--
ÇIKIŞ
--
Yetişkin
Çocuk
Seyir Cafe & Restaurant

İznik'te Kahvaltı Seyir'de Yapılır.

İznik Gölü Kahvaltı Mekanları içerisinde yarattığı fark ile örnek alınan Seyir Butik Cafe&Restaurant, 2012 yılından bu yana, yöresel ürünler kullanılarak ev yapımı tadında hazırlanan börek, çörek ve zengin kahvaltı çeşitleri ile farklı lezzetler sunmaktadır. İznik'te Kahvaltı alışkanlıklarını değiştiren tarzına ilaveten öğle ve akşam yemeklerinde sunduğu yemek çeşitleri ile de 7'den 70'e herkesin beğenisini kazanmaya devam etmektedir.

İznik'te Kahvaltı Seyir'de Başkadır.

İznik Gölü yakınında, tarih ile iç içe saklı bahçemizde sunduğumuz, İznik'te kahvaltı alışkanlıklarını değiştiren çeşitlilik ve zenginlikle hazırlanan, "Açık Büfe Kahvaltı" ve "Kişiye Özel Kahvaltı" seçeneklerimiz ile geniş bir memnuniyet kitlesi yaratmaktayız.

İznik Gölü kahvaltı mekanları içerisinde, 2012 yılından bu yana, yöresel ürünler kullanılarak ev yapımı tadında hazırlanan börek, çörek ve zengin kahvaltı çeşitlerimiz ile farklı lezzetler sunmaktayız.

Kahvaltı Hafta sonu : Açık büfe, Serpme Kahvaltı ve Kişiye Özel Kahvaltı,

Kahvaltı Hafta içi : Serpme Kahvaltı ve Kişiye Özel Kahvaltı (Sizin sevdiğiniz ürünlerle zevkinize göre size özel hazırlanmaktadır.

Ayrıca konağın zemin katında bulunan Seyir Cafe& Restaurant’ta Türk ve Dünya Mutfağından lezzetli yemekler sunmaktayız.

#
#

Türk ve Dünya Yemekleri

İznik'te yemek seçenekleri içerisinde, Türk ve Dünya yemeklerini birlikte sunan tek yer olan Seyir Cafe&Restaurant'ta, tüm yemeklerimizi yöresel ürünler kullanarak, siparişinizle birlikte taze taze hazırlamaktayız.

Menümüzde hiç bir fabrikasyon ya da donuk ürün kullanılmamakta olup, tatlılarımız dahil tüm ürünler kendi üretimimizdir.

Yarım ve/veya tam pansiyon seçeneklerini tercih eden misafirlerimize, Türk ve Dünya Mutfağından oluşan geniş yemek menüsünden yapacakları seçimler servis edilir.

İznik tarihi ile iç içe yeşil bahçemizde, sevdiklerinizle birlikte sakin ve lezzetli bir yemek için misafirimiz olur musunuz?

Konaklama için bizleri tercih eden misafirlerimiz için, Tam ve Yarım Pansiyon seçeneklerimizle ayrıca avantajlar sunmaktayız.

Öğle ve Akşam yemeği : 11:30-22:00 saatleri arasındadır.

Seyir Butik Cafe&Restaurant

Çalışma Saatleri: 08:00-22:00

Telefon(Resepsiyon): 0 224 7577799

Telefon(Mobil): 0 538 827 3947

E-mail: [email protected]

Adres: Mustafa Kemalpaşa M. Kılıçaslan Cad. No:5

İZNİK, Bursa 16860

MENÜ

GALERİ

E-BÜLTEN KAYDI

Size özel fırsatlar ve indirimlerden yararlanmak için kayıt olunuz

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Kılıçaslan Cad. No:5 İznik Bursa

Tel: 0 224 7577799 - 0 538 8273947 E-Posta Adresi: [email protected]

KVKK Politikamız Gizlilik Politikamız

Hakkımızda

Seyir Butik, İznik'i tüm doğallıkları ve güzellikleriyle yaşamayı, koruyarak başkalarına da yaşatmayı amaçlayan bir aile tarafından işletilen ev pansiyonudur.

An Artwork by 360An Artwork by 360