MENÜ
Yetişkin
Çocuk
İznik'te Ne Yapılır, İznik Gezilecek Yerler
İznik'te Ne Yapılır, İznik Gezilecek Yerler

"İznik'te Neler Yapılır, İznik Gezilecek Yerler Nelerdir".. Otelimizde konaklayan misafirlerimizin en çok sorduğu, bizim de anlatmaktan keyif aldığımız sorulardır. İznik'te ister hafta sonu kaçamak için, isterseniz de daha uzun tatil için yaşayacağınız birçok deneyim vardır. Bu deneyimleri yaşarken İznik Otel Seyir Butik'in rahat ve konforlu odalarında dinlenebilir, size özel kampanyalardan faydalanarak İznik Tatilinizi uygun fiyatlarla yapabilirsiniz.

İznik Günübirlik Turları
İznik Günübirlik Turları
İznik Günübirlik Turları ile İznik Kültürünü Yaşamını ve Samimi Atmosferini Yaşayarak Keşfedin. İznik Çini Atölyesi, İznik Bahçe Gezileri, İznik Zeytin Hasadı, İznik Fotoğraf Gezileri İle İznik'i Yaşayın.
İznik Bisiklet Gezileri
İznik Bisiklet Gezileri
İznik Bisiklet Gezilerinizde, İznik Gölü Kıyısını ve İznik Köylerini Bisikletle Keşfedeceksiniz!. İznik’i deresinden tepesine, gölünden ovasına gezebilmek için bisikletinizi getirmenize gerek yok.
İznik Kano Kiralama: İznik Gölünü Keşfet
İznik Kano Kiralama: İznik Gölünü Keşfet
(Askania) İznik Gölü'nde kürek çekmek, gölün ortasından muhteşem gün batımları izlemek için sizi bekliyoruz. 100 TL /Kişi Çok büyük ihtimal ile İznik(Askania) Gölü’nün zümrüt yeşili sularında yüzdünüz. Onu yapmadınız ise en azından muhteşem İznik gün batımlarını izlemişsinizdir. Ama iddia ediyoruz ki İznik Gölü’nün dingin ve gizemli sularında kürek çekmek, sazlıkların arasında dolaşmak ve farklı yaşamlara tanıklık etmek, gölün ortasından dünyaya bakmak İznik’e hayranlığınızı bir kat daha artıracak.
Trekking Gezileri
Trekking Gezileri
İznik Gölü 'nü ve İznik 'in muhteşem doğasını adım adım, sindirerek yaşamak için... Evliya Çelebi’nin “Dünyada 5.Mevsimin görüldüğü yer” olarak nitelediği İznik doğasında ister ünlü “Evliya Çelebi Yolu” ‘nda, isterseniz de pek keşfedilmemiş gizemli patikalarda kuş sesleri içinde dolaşmanın keyfini mutlaka yaşamalısınız. Yürüyüşünüz bazen meyve bahçelerinin içinden, bazen de bir köy kahvesinin önünden geçecek, köy çeşmesinden kana kana su içecek, bazen de odun ateşinde demlenmiş çayları yudumlarken yorgunluğunuzu atacaksınız.
Fotoğraf Gezileri
Fotoğraf Gezileri
Türkiye’nin en güzel gün batımını İznik’te izleyebileceğinizi ve bunun dünyada birkaç yerde mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Peki, Evliya
İznik Köylerini Keşfet
İznik Köylerini Keşfet
Şehri seviyorsunuz ama bazen kalabalıklar üstünüze geliyor, ayaklarınız birbirine dolanıyor, trafikte boğulduğunuzu mu hissediyorsunuz...
İznik Kültürünü Keşfet
İznik Kültürünü Keşfet
Mimarilerin vazgeçilmezi olan, insanın ruhunu ve gözünü dinlendiren bin yıllık sanat Çini, en Geleneksel Türk Sanatlarından olan çini, genellikle
Taze Ötesi Bahçe Gezileri
Taze Ötesi Bahçe Gezileri
Aralık ayının sonuna kadar her an içlerine girip ilk defa sizin dokunacağınız, en taze ve lezzetli haliyle meyvelerini koparıp yiyebileceğiniz bahçeler sizi bekliyor.
İznik Otelleri
İznik Otelleri
İznik Otelleri ve İznik Konaklama Tesisleri, Her Zevke ve Bütçeye Uygun Tatil Fırsatları Sunuyor. TSE onaylı Sağlıklı Turizm Belgeli olan İznik Otel Seyir Butik'in sizlere özel konaklama fırsatları için sitemizi inceleyebilir, %25' e varan indirim kazanabilirsiniz.

İznik gezilecek yerler ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz https://otelleri.net/iznikte-gezilecek-yerler.htm adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etkinlik ve Gezi Ön Talep Formu