MENÜ
Yetişkin
Çocuk
İznik Kampı ve Plajı
İznik Kampı ve Plajı

Bursa İznik Kamp Alanı

İznik Gölü Çadır Kampı

Bursa İznik kamp alanları içerisinde İznik Gölü'ne sıfır konumdaki İznik Seyir Kamp ve Çay Bahçesi, misafirlerinin İznik'te çadır ve karavan kampı ihtiyaçlarına güvenli ve ekonomik çözümler sunmaktadır.
iznik gölü kamp alanı
01
SEYİRBUTİK

İznik Gölü'nde Kamp

Bursa İznik Gölü kamp alanı Seyir Kamp ve Çay Bahçesi, sakin ve kalabalıktan uzak konumunun yanında ilçe merkezine 5 dakika uzaklıkta bulunuyor. İznik'te karavan ve çadır kampı olarak hizmet veren işletme içerisinde nefis tost ve gözlemenin yanında sıcak-soğuk içecekler de servis edilmektedir.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon İçin Lütfen Arayınız.

Nizamettin Bey: 05324311655

02
SEYİRBUTİK

İznik Gün Batımı

İznik Seyir Kamp Alanı'nda güneş her akşam muhteşem bir renk cümbüşü ile sizle vedalaşır, kuşların şarkılarıyla birlikte dinlenmiş bir sabah ile sizi karşılar.

iznik gölü kampı
iznik kampı kano turu
03
SEYİRBUTİK

İznik Gölü'nde Kano

İznik Gölü'ne sıfır kamp alanımızda bulunan misafirler gölde kano ile gezebilirler. İznik Gölü'nün gizemini keşfederken enfes gün batımını göl üzerinden izleme keyfini de yaşayabilirler.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon İçin Lütfen Arayınız.

Telefon Et

04
SEYİRBUTİK

İznik Kampı Plajı

İznik Gölü Kamp Alanı ve Seyir Çay Bahçesi, İznik Gölü kıyısında , kum-çakıl karışımı bir plaj üzerindedir. Yerleşim yerlerinden uzak olması nedeniyle temiz, sodalı ve tatlı sularında yüzmek, sizin tüm günün yorgunluğunu atmanızı veya güne zinde başlamanızı sağlayacaktır.

İznik Gölü'nün tatlı ve temiz sularında yüzdükten sonra (Gerek olmamakla birlikte) isterseniz duş imkanı da kampımızda bulunmaktadır.

Telefon Et

İznik Gölü Yüzme
05
SEYİRBUTİK
06
SEYİRBUTİK
07
SEYİRBUTİK