MENÜ
Yetişkin
Çocuk
İznik Otel Seyir Butik
İznik Otel Seyir Butik
iznik otel ve seyir butik
01
SEYİRBUTİK

İznik Otel Seyir Butik ve Biz

İlk 2008 yılında eşim ile birlikte gelmiştim İznik ’e… Gerek eşsiz güzellikteki İznik Gölü ve yeşil doğası, gerekse de devletlere başkentlik yapmış derin İznik Tarihi, sanatı-zanaatkârı ile çok etkilemişti beni... Eşim ile birlikte, bir gün burada yaşayacağız ve çocuklarımızı burada yetiştireceğiz demiştik.

Ama nasıl olurdu? Ankara ve İstanbul gibi metropol şehirlerde yaşamakta, teknoloji şirketlerinde çalışmakta olan biz, bir Ege kasabasını andıran İstanbul'a yakın bu güzel sakin ilçede yaşayabilir miydik?

Bal gibi oldu, güzel de oldu… 3-4 yıl, tüm yıllık izinlerimizde, kısa tatillerde, yazında kışında, bu güzel sakin kasabada aldık soluğu… İznik otel ve pansiyonlarının neredeyse tümünde sırasıyla kaldık.

02
SEYİRBUTİK

İznik Otel Mi Ev Mi?

Nihayet 2012 yılında bizim de İznik’teki ilk evimiz olan eski bir İznik konağını yeniden düzenledik, düzenlerken de İznik evlerinin sıcak atmosferine sadık kalmaya çalıştık. Bir yandan otel konforunda olması gereken tüm detayları sağlarken (Banyo, 24 saat sıcak su, klima-kalorifer, Led TV, buzdolabı, havlu, şampuan, terlik…vs.), diğer yandan da “şehir otellerinin soğuk atmosferinden”, diğer İznik Otel ve pansiyonlarından farklı olmalı, kendi evinizde kalıyormuş gibi rahat etmenizi sağlayacak özellikler de olmalıydı. Böylece Seyir Butik Restoran ve İznik Ev Otelini ve gönlümüzü misafirlerimize açtık.

Mustafa Ata ve Defne Nur isimli çocuklarımızı güvenle, doğa içinde ve doğaya dost yetiştirme mutluluğunu yaşarken, gelen misafirlerimize de bayan aşçılarımızın yöresel ürünlerle hazırlamış olduğu yemekleri sunmaya, yöresel özellikler taşıyan odalarımızda geleneksel Türk konukseverliği ile misafir etmeye çalışıyoruz.

İznik Otel Seyir Butik
İznik Otel Seyir Bahçe
03
SEYİRBUTİK

İznik Otel Konforu, Ev Rahatlığı

İznik Gölü ’ne ve sahiline 80 metre mesafede, İznik Otel ve Pansiyonlarının yoğun olduğu bölgede, antik kent merkezi içinde, Ayasofya Camii, İznik Müzesi, Roma Tiyatrosu ve diğer tarihi mekanlara yürüyüş mesafesinde olan konuk evimizin, binlerce yıllık tarihi surlarla çevrili yeşil bahçesinde yorgunluğunuzu atabilir, çocuklarınızla eğlenebilir ya da barbekü partisi düzenleyebilirsiniz.

Tesisimizde Açık Çocuk Parkı, Çocuk Oyun Odası, Çocuk tuvaleti, bebek bezi değiştirme ünitesi ve odalarda çocuk yatağı bulunmaktadır. İznik'te kahvaltı sunumunda yarattığımız fark ile ayrıca misafirlerimizin beğenisini kazandık. Amacımız size ev atmosferinde otel konforu sunarken, sadece tesisimizde değil, tüm İznik’teki tatilinizin unutulmaz ve benzersiz güzellikte olmasını sağlamaktır…

04
SEYİRBUTİK
İznik ve Seyir Butik Nerededir?
  • İznik Otel ve Pansiyonlarının yoğun olduğu sahile yakın,
  • İznik Otogarı’na 900 metre,
  • Bursa Yenişehir Havalimanı’na 30 km.,
  • Yalova Feribot İskelesi’ne ise 62 km. mesafededir.

İznik’e; Bursa’dan her 20 dk. da, Yalova’dan her saatte bir araç bulmak mümkündür (her gün 07:30-21:30 arası).

Önceden talep edilmesi halinde İznik dışından ücretli, İznik içinden ise ücretsiz transfer sağlanmaktadır.

İznik Otel Seyir Butik